Grupa studentów w Auli Atrium, w centralnym punkcie uśmiechnięta studentka trzymająca granatową teczkę z logiem UKW Grupa studentów w Auli Atrium, w centralnym punkcie uśmiechnięta studentka trzymająca granatową teczkę z logiem UKW

Konferencja "Polska i Jugosławia XX w." - przedłużenie terminu zgłoszeń

Komitet organizacyjny IX edycji międzynarodowej konferencji "Polska i Jugosławia w XX w." informuje o przedłużeniu terminu rejestracji zgłoszeń do dnia 30.04.2024 r.

Formularz rejestracyjny jest dostępny na stronie konferencji.

Konferencja odbędzie się w dniach 26-27 września 2024 roku, a uroczysta inauguracja pierwszego dnia konferencji będzie miała miejsce w Bibliotece Głównej Uniwersytetu Kazimierza Wielkiego w Bydgoszczy.

Tematyka oraz wszelkie informacje organizacyjne dostępne na stronie konferencji.

Projekt konferencji został dofinansowany w ramach programu Ministerstwa Edukacji i Nauki pod nazwą "Doskonała Nauka II" w ramach modułu "Wsparcie konferencji". Wartość dofinansowania: 71 027, 00 PLN, całkowita wartość 80 627, 00 PLN.

Patronat honorowy nad konferencją objęli:
Minister Spraw Zagranicznych Radosław Sikorski
Marszałek Województwa Kujawsko-Pomorskiego Piotr Całbecki